İçeriğe geç

Sosyal Medya Danışmanlığı

Social Media Manşet_0

Sosyal Medya Reklamları
Kurumsal Hesap Yaratma / Yönetim

Teknolojinin bugün geldiği noktada sosyal medyada yoksanız, hiç yoksunuz demektir!

Peki nereden mi başlayacaksınız?
TY Bilişim ile sosyal medya itibarınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Günümüzün çağlayan bir ırmak gibi önünde durulmaksızın gelişerek en önemli iletişim aracı haline gelen sosyal medya, kurumsal alanlarda da firmanızın itibarını üst seviyeye taşımak için gerekli en değerli mecralardan biri.
Kurumsal Hesap Yönetimi yani diğer bir deyişle Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti ile firmanızın sektörüne özel “İçerik Geliştirme, Görsel Yaratma, Topluluk Yönetimi ve Kriz Yönetimi” gibi konularda TY Bilişim olarak yanınızdayız!

Dünyanın en hızlı gelişen kitle iletişim araçlarından biri olan sosyal medyada yalnızca sosyal medya reklamları ile bulunmak yetmiyor.
Sosyal medya reklamlarının yanı sıra, firmanıza ait sosyal medya hesabınızın doluluğu, yaratıcılığı ve aktif kullanımı kullanıcılarınızda güven oluşturuyor! İşte profesyonel bir sosyal medya danışmanlığı hizmeti alma gerekliliği de tam bu noktada başlıyor.

Çünkü milyonlarca kullanıcı artık işlerini sosyal medya üzerinden takip ediyor, duyuru, kampanya gibi haberlerden sosyal medya reklamları aracılığıyla haberdar oluyor. TY Bilişim ekibi olarak sizlerin sosyal medyada danışmanlığınızı yapıyoruz. Dilerseniz kurumsal hesaplarınızı oluşturuyor, sizin adınıza yönetiyor ve her zaman kullanıcı etkileşiminde bir adım önde olmanızı sağlıyoruz!

Hizmet Verdiğimiz Başlıca Sosyal Ağlar:

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Facebook
Firmanızın doğru bir algı ile bu sosyal ağ aracında yer alması ve potansiyel müşterileriniz ile direkt iletişim kurabilmeniz için beraber karar verdiğimiz “Online Kurum Dili” ile Facebook Etkinlik ve Beğeni sayfalarınızın etkileşimini sağlıyoruz.

Twitter
Dünyanın metin odaklı ve en hızlı etkileşim araçlarından biri olan Twitter ile firmanızın veya şahsi hesabınızın online itibarını yükseltmek için çalışıyoruz. Doğru hashtag kullanımları sayesinde 280 karakter kısıtına rağmen az kelimeyle büyük işler başarıyoruz!

Instagram
Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sosyal ağıdır Instagram. Gelin beraber hedef kitlenize uygun olarak geliştirilen tanıtım stratejisi çerçevesinde “Görsel Geliştirme, Hashtag Belirleme” gibi doğru nokta atışları yapalım. Güçlü etkileşim yakalayacağımız görsel sosyal medya yönetimi için iletişime geçelim!